Zimní roverské putování

03.01.2020 - 05.01.2020 | Natan | Skauti, Roveři

První víkend nového roku vyrazíme do Jeseníku na krásný zimní přechod hřebene z Ramzové přes Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo, Praděd, Vysokou hůl, Jelení studánku až na Skřítek. Trase není dlouhá, tak se nemusíte bát. Kdo nevěří, tak se podívejte zde na předběžný plán https://mapy.cz/s/dujevemufe. Můžete se těšit na úžasnou zimní přírodu, spaní na sněhu a nové zážitky.

Sraz v pátek 3. ledna 2020 v 7:10 na nádraží Ostrava – Svinov v hlavní prosklené hale u pokladen.

Návrat v neděli 5. ledna 2020 v 13:18 na autobusovou zastávku Svinov, mosty d. z.

S sebou (zabaleno do jednoho batohu): 300,- (doprava, nějaké kapesné na jídlo a vrcholovou kofolu), oddílovou čepici, oddílový šátek (tričko není nutné, protože nebude stejně většinu času vidět a oddílovou mikinu bych na vás viděl rád, ale vím, že není ideálně skladná), dobré boty do sněhu, teplý spacák, vložku do spacáku (nebo teplé oblečení na spaní), žďárák (kdo má), karimatku, oblečení na spaní, náhradní ponožky (klidně dvoje), náhradní tričko, jídlo na celý víkend (bude se vařit na bombách, takže nějaké jednoduché na přípravu, klidně se domluvte v menších skupinkách na společném), plynovou bombu a vařič do dvojice (jsou v klubovně v družinových poličkách, případně jednu můžu půjčit i vlastní), tarp do dvojice.

DO OLOMOUCE POJEDEME PENDOLÍNEM, PROTO POTŘEBUJI POTVRDIT ÚČAST NEPOJZDĚJI DO 30. 12. 2019 DO 20:00!!! POTVRZENÍ ÚČASTI A PŘÍPADNÉ DOTAZY SMĚŘUJTE NA SMÍCHUSE A TO BUĎ PŘES MESSENGER, UDÁLOST NA FB NEBO NA 604590888.

Moc se těšíme na každého odvážlivce, který se k nám přidá. Pozvěte klidně kamarády a rovery s jiných oddílů a středisek, kteří si troufnou vyrazit s námi.

S pozdravem Smíchus :D

comments powered by Disqus

Sponzoři