Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

logo

Pátek 15. 10. jsme společně strávily v tělocvičně nedaleko naší klubovny. Na začátku jsme se pořádně protáhly, poté následovala opičí dráha poslepu a nakonec jsme si zahrály míčové hry. :)

15.10.2021 - 17.10.2021
logo
logo

Tento víkend jsme strávily na chatě na Ostravici na čerstvém vzdoušku. V sobotu jsme měly orientační běh, zahrály si turnaj v šipkách a plno míčových her. Večer jsme zapálily oheň, opekly si párky a naše Sedačka si splnila skautský slib. Taky jsme zpívaly táborové písničky. Další den jsme hrály Mezi námi děvčaty (among us) v naší verzi a schovku. :)

logo

Na první vícedenní oddílovou výpravu jsme se vypravili do Tichého údolí na tábořiště oddílu BVÚ. Počasí nám přálo. Oba dny svítilo sluničko, byla modrá obloha a večer krásný pohled na hvězdy. I ti nejmenší zvládli cestu na tábořiště. Menší se nastěhovali do chatky-táborové kuchyně. Starší si postavili na louce tarpy. Po vybalení jsme si zahráli hry, při kterých jsme běhali i namáhali své mozečky při identifikací zločinců. Připravili jsme dřevo, každá družina odfiltrovala dostatek vody a pustili jsme se do vaření po družinách. V chatce se díky kamnům udělalo teploučko. Chvíli jsme si povídali a hádali tajuplné příběhy. Všichni ale byli z cesty, větru a her utahaní, tak se šlo brzy spát. Odvážlivci, kteří se rozhodli spát venku si zažili mrazivou noc. Ráno bylo vše pokryté bílou námrazou. Všichni i přes první mrazíky noc přežili a mohli se těšit na další slunečný den. Uklidili jsme tábořiště, chatku a sbalili své věci. Uvařili si oběd, chvilku si zahráli a vyrazili na zpáteční cestu. Tu jsme zvládli úplně bez problému a došli do Budišova na vlak.

02.10.2021
Nahled

V říjnové sobotní dopoledne jsme vyrazily na kolo do krásného prostředí Jistebnických rybníků. Po cestě jsme hrály povodeň a štronzo. Počasí nám hezky přálo až na větší vítr. Rozdaly jsme si diplomky za měsíc říjen a hrály jsme spoustu her. Ujely jsme 22km!

 

 

Sponzoři