Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled

Nejprve si kluci vyzkoušeli schopnosti orientace podle mapy. Následně jsme si zahráli fotbal dvojic a pak lakros. Po schůzce jsme si šli půjčit lodě na další akci.

logo

V pátek se konala Náborová hra v podobě různých stanovišť v okolí Bělského lesa. Na stanovištích se objevila zdravověday, šifry, uzly a nechyběly ani fyzické aktivity (střílení z luku). Zakončili jsme to buldokem. 

logo

Letošní tábor proběhl v krásném okolí Babiččina údolí na tábořišti u zdejších skautů z 1. oddílu Česká Skalice. Celý tábor nám přálo krásné počásí, takže jsme podnikli řadu výletů. V prvních dnech jsme zorganizovali den Boženy Němcové, kdy jsme se vydali na výlet do Babiččina údolí a k zámku Ratibořice. Další slunečný den nám přál ke koupání a slunění se ve vodní nádrži Rozkoš. Tento rok jsme také vyrazili na puťák, prošli jsme si prostředí Královehradeckého kraje a spali v přírodě. Celý tábor jsme si vařili vynikající jídla a hráli jsme spoustu zábavných her, nechyběla ani PLESOTÉKA. Mnoho holek také odslibovalo skautský slib a plnilo se mnoho výzev a stezky. 

fotky zde:

https://43divcioddil.rajce.idnes.cz/Tabor_Pohodli_2021_cast_1/

logo

https://uloz.to/file/F3XjGgFnq0sy/tabor-modrasci-2021-rar#

10.07.2021 - 24.07.2021
logo
02.07.2021 - 24.07.2021
Nahled

Letošní tábor proběhl po delší době v Hrubé Vodě - Smilov. Společně s námi tábořil 48. oddíl, kterému pár dnů před táborem vypověděli tábořiště.

První tři dny jsme intenzivně stavěli. V pondělí večer proběhla první sauna. Navštívilo nás hasičské auto z vojenského prostoru. Prohlédli jsme si hasičskou techniku. Na louce přistál i záchranářský vrtulník pro zraněnou turistku. 

Nahled

Dneska jsme se naposled sešly před táborem. Vyhlásily jsme místa v celoročním bodování a taky výsledky celoroční hry! Celoroční hra dopadla takto: 1. Zelení, 2. Žlutí, 3. Červení

Zapily jsme to dětským šampáňem, daly si nanuka a hrály deskovky. 

Sponzoři