Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled

Sešli jsme se sice v nevelkém počtu, ale Vánoční oddílovku jsme si pořádně užili. Nachystali jsme si nejprve cukroví a další občerstvení. Po organizačních záležitostech jsme se pustili do her a soutěží. Nejprve jsme se společně snažili k vybraným zemím přiřadit postavy, které nosí na Vánoce dárky. Pak jsme doplňovali slova ke koledám, hráli pantomimu, vyráběli lodičky ze skořápek ořechů a rozdali si dárky. Oddílovku jsme zakončili před klubovnou s prskavkama.

14.12.2018 - 16.12.2018
Nahled

O víkendu jsme jeli s celým střediskem na vánoční výpravu do Hodoňovic. Cestou tam i zpátky jsme jeli autobusem, který řídil náš střediskový vedoucí - Vědec. 
Jelikož vlčat a světlušek stále jen přibývá, tak jsme páteční večer strávili hraním seznamovacích a jiných her. V sobotu dopoledne jsme přichystali velkou hru, kdy týmy po 3 (1 vlče/světluška, 1 Pomněnka, 1 skaut) měly za úkol najít 10 dárečků od Ježíška. Odpoledne jsme pak s holkama udělaly další etapu, tentokrát na K. J. Erbena, kterou opět vyhrály Jahody. Po etapě a štědrovečerní večeři se udělovaly Březové lístky. Tento rok je obdrželo dost členů i vedoucích - 1. stupeň: Žužla, Schodík, Malina, Liška, Ovečka, Hřebíček, Kostík, Veverka; 2. stupeň: Smíchus; 3. stupeň: Kiki, Čert, Arašíd a 4. stupeň: Vědec. Zbytek večera jsme si rozdali PFka, hráli scénky na téma Hvězdice, hráli na kytaru, zpívali a jedli cukroví. V neděli jsme si stihli zahrát ještě pár her, pouklízeli jsme celou chatu, najedli se a jeli autobusem domů.

Jelikož jsme si na výpravě popřáli krásné Vánoce, tak je teď přejeme i vám všem. Přejeme vám krásně prožité Vánoce, plné klidu a pohody a všechno nejlepší v roce 2019, hlavně zdraví! 

 

Fotky z výpravy : https://43divcioddil.rajce.idnes.cz/Vanocni_vyprava_2018/#

logo

Fotky: https://43vlcata.rajce.idnes.cz/Lysa_hora_2018/

07.12.2018
logo
Nahled

V pátek jsme navštívily v centru Ostravy muzeum hraček a po té jsme si prošly vánoční trhy, které jsme si mohly lepe prohlédnout než minuly týden. 

Nahled

První adventní neděli jsme strávily na bazéně v Porubě a po té se jsme šly na rozsvícení Vánočního stromečku v centru Ostravy.

 

zúčastnily se: Kiki, Žužla, Křeček, Andílek, Trdelník, Elis, Barča, Veverka, Nicky

30.11.2018
logo
Nahled

Děkujeme všem, kteří dnes přišli pomoci s úklidem klubovny. Śkoda jen, že nepřišlo více členů. Celý den jsme uklízeli naší klubovnu, kuchyňku, chodbu. Smíchus také vymaloval část zašpiněných stěn. Po úklidu proběhla oddílová rada.

Nahled

Po úklidu proběhla oddílová rada, na které jsme probrali další činnost našeho oddílu.

23.11.2018 - 25.11.2018
logo
23.11.2018 - 25.11.2018
logo
16.11.2018 - 18.11.2018
logo
16.11.2018
Nahled

V pátek jsme byly společně v kině na Fantastickè zvířata dvě a až na neposedné publikum jsme si film moc užily. :) 

 

zúčastnili se: Kiki, Vědec, Čert, Malina, Hřebíček, Ovečka, Liška, Schodík, Terezka, Já, Drujda, Elis, Andílek, Kló, Trdelník a Nicky. 

Sponzoři