Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

22.11.2020
Nahled

O víkendu jsme se každá buď s rodiči, sourozencem, kamarádem nebo sama vydala na procházku do přírody. Během procházky jsme plnily různé úkoly - vyfotily jsme se s celebritou, vymýšlely příběh na daná slova, sportovaly, vázaly všech 6 základních uzlů na vázačce, fotily strašidelnou fotku, fotku vzhůru nohama a další super úkoly! Počasí nám tento víkend taky přálo a tak jsme trávily čas v přírodě:). 

22.11.2020
logo
Nahled

Dnes jsme si ukázaly pokusy. Byly to pokusy s ohněm, svíčkou, barvami, vodou, octem, jedlou sodou... Dělaly jsme bublinky, lávu, bublinkového hada a další. Některé pokusy byly hodně zajímavé. Bylo to krásně strávené online odpoledne:). 

Nahled

Dnes jsme společně pekly muffiny. Každá jsme si řekly podle jakého receptu pečeme a říkaly jsme si, jak trávíme čas v karanténě a jak se máme:). Všem se nám muffiny moc povedly. 

Nahled

Dnes proběhla zkušební online oddílovka. Zahráli jsme si Matematico, hledání čísel, vyzkoušeli si svou fyzickou kondici, hledali po bytě předměty... Za týden nás čeká další online oddílovka.

Nahled

Přes podzimní prázdniny jsme nemohly vyjet někam spolu, ale alespoň jsme každá individuálně vyšly nějaký vrchol, který má víc než 1000 m n. m. 

Nahled

Dnes jsme se sešly přesně o páté hodině odpolední na google meet na Čaji o páté. Každá jsme si uvařila čaj a povídaly jsme si o svých oblíbených knihách. Dalo nám to inspiraci ke knihám, které si můžeme v této době kovidové přečíst a taky jsme si doporučily filmy. Tohle nebylo vše! Zahrály jsme si další etapu do celoroční hry Rychlé šípy, musely jsme najít trasu do cíle, cestu nám stěžovali úkoly a nebo smrt. Hodnocení: 1. Zelení 2. Červení 3. Žlutí 

Nahled

V sobotu pd 10hodin jsme měly možnost v téhle době kovidové vyrazit individuálně s kamarádem nebo rodinou na rozhlednu v Hošťálkovicích. Tam nás čekal papír na skautské znalosti a zamžený výhled na Ostravu:) 

Sponzoři