Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled

Dnes proběhlo Vítání jara jinak. Po určité trase v lese byli rozdané obrázky týkající se jara a praporky, po kterých jsme se dostaly až ke klubovně. Na začátku jsme se dozvěděly, že na konci máme že všech obrázků vytvořit příběh:). Počasí nám sice nepřálo ale i tak jsme přivítaly jaro! 

29.01.2021
logo
01.01.2021 - 01.01.2021
logo
Nahled

Dnes proběhla zkušební online oddílovka. Zahráli jsme si Matematico, hledání čísel, vyzkoušeli si svou fyzickou kondici, hledali po bytě předměty... Za týden nás čeká další online oddílovka.

03.10.2020 - 04.10.2020
logo
Nahled

Dnešní akce byla trochu "chaotická". Původně jsme měli jít do tělocvičny, ale bohužel ten, kdo si naposledy půjčil klíče, je nevrátil. Do tělocvičny jsme tedy nemohli, proto jsme šli na lezeckou stěnu. Tam bylo bohužel plno. Nakonec jsme si vypůjčili pálky a zahráli si stolní tenis - kolotoč. Nejlepším hráčem byl Vítek.

Nahled

Sportovní oddílovka se konala v Bělském lese. Rozdělili jsme se na čtyři cyklistické a dvě pěší skupiny, jejichž úkolem bylo projet-projít co nejvíce míst zaznačených v mapě.Po orientačním závodě sestavovaly družiny lakotsko-český slovník. Na závěř jsme zakřičeli družinové a oddílový pokřik a rozešli se domů.

12.09.2020 - 13.09.2020
Nahled

Víkendovou výpravu na tábořiště “U lípy” jsme si i přes slabší účast užili. Vyrazili jsme v sobotu ráno a na tábořiště jsme se dostali kolem poledne. Na tábořišti byl už oddíl BVÚ. Postavili jsme tarpy a ohniště. Po obědě jsme si zahráli indiánskou házenou a boj o talíř. Téměř letní počasí jsme využili k máčení se v potoku. Kluci samozřejmě stavěli hráze. Večer jsme si upekli párky a hermelín. Zazpívali jsme si a vlčata a menší kluci si vyzkoušeli svou odvahu při samostatné cestě lesem. V neděli dopoledne jsme si zahráli ještě pár her, okoupali se v potoku a pak jsme se pustili do balení a uklízení tábořiště. Cestu do Čermné všichni zvládli a celou výpravu jsme zakončili na zmrzlině.

Nahled

Dnes jsme zahájili další skautský rok. Zahráli jsme si hry na hřišti a v klubovně jsme si povídali o dalších akcích. Družinovky začínají příští týden. Příští víkend vyjedeme na první výpravu.

Sponzoři