Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

logo

Na dnešní oddílovce jsme si společně zasadily rostlinky, někdo sadil levanduli, mátu, bazalku apodobně. Následně jsme udělaly dobrý skutek pro UNICEF, ušily jsme panenky na adopci a tímhle společně napomůžeme k tomu, aby se mohly děti z Afriky očkovat.

Nahled

Dnes proběhlo Vítání jara jinak. Po určité trase v lese byli rozdané obrázky týkající se jara a praporky, po kterých jsme se dostaly až ke klubovně. Na začátku jsme se dozvěděly, že na konci máme že všech obrázků vytvořit příběh:). Počasí nám sice nepřálo ale i tak jsme přivítaly jaro! 

Nahled

Dnes jsme zakončily víkend tancováním! Tančily jsme několik Just danců, byla to zábava! ?☺️

Nahled

Dneska jsme z normálního meetu udělaly pořad CHCETE BÝT MILIONÁŘEM?. O milión soutěžily tři týmy a moderátorkami byly Liška s Klackem. Některé otázky byly opravdu zákeřné ale i přesto se dvoum týmům podařilo vyhrát 1 milión korun!

Nahled

Dneska jsme měly pečící speciální oddílovku. Každá jsme si udělaly něco jiného a tak jsme si osladily neděli:). Pekly jsme frgály, mrkvovou bábovku, čokoládovou střechu, sušenky s dvojtou porcí čokolády, tvarohové koláčky, muffiny a tak dále. U pečení jsme hrály hru Hádej kdo, co.

Nahled

Tento víkend jsme prozkoumávaly různá místa v Ostravě např. Haldu Hrabůvku, náměstí Ostrava-jih, divadlo Antonína Dvořáka a tak dále :) 

12.02.2021 - 14.02.2021
logo
Nahled

Dnešní odpoledne jsme trávily společně na online Deskohraní. Jako první jsme si zahrály Bingo, potom Město, jméno, zvíře, skautská věc, rostlina, poté jsme si zahrály Aktivity a nakonec Gartic.io. Bylo to moc super!

Umístění 

Bingo: 1. Liška, 2. Dajinka, 3. Market

Město, jméno,...: 1. Kló, 2. Schodík, 3. Nicky

Aktivity: 1. Tým 2, 2. Tým 1

Gartic.io: 1. Žužla, 2. Kló, 3. Schodík

29.01.2021
Nahled

Páteční večer jsme stravily společně u filmu, dívaly jsme se na Psí poslání 2:). 

Nahled

Dnes se uskutečnila individuální procházka ke splavu do Polanky. Podél trasy byla rozmístěna další etapa! 

Nahled

Dneska ráno jsme se sešly na meetu a společně si zacvičily jógu. První jsme cvičily pozdrav Slunci a poté různé jógové cviky:). Nakonec jsme si daly challenge a zkoušeli jsme udělat těžší podoby cviků:). Bylo to super sobotní ráno. 

Nahled

Dnes jsme se poprvé v tomto roce sešly a to opět v online formě. Dnes jsme to byla strašidelná oddílovka. Jako první jsme si popovídaly o Vánocích a o Silvestru a poté jsme hrály hru Černé historky. A nakonec jsme si zahrály kimovku se strašidelnými obrázky. 

01.01.2021 - 03.01.2021
logo
01.01.2021 - 01.01.2021
logo

Sponzoři