Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

07.06.2019 - 10.06.2019
Nahled

Víkend jsme si prodloužili na Intercampu v Nizozemí, v městečku De Steeg ? po cestě tam jsme se stavovali v městečku Arnhem. První den na IC se účastníci rozdělili do skupin, kde byli namíchání z různých zemí, pak se společně účastnili různých zábavných, společenských her. V neděli jsme ušli 16 km, kde se taktéž hráli různé hry. Intercamp doprovázeli různé stánky s občerstvením, hudba, koncerty, měnění šátků a seznamování. Na konci víkendu jsme si byli prohlédnout město Áchen v Německu a jeli domů. 

31.05.2019 - 02.06.2019
logo
22.05.2019 - 26.05.2019
logo
03.05.2019 - 04.05.2019
logo
23.04.2019
logo
logo

Ve čtvrtek jsme se sešly u snídaně. Byla na výběr buď sladká nebo slaná, většina holek si vybrala tu sladkou variantu a to toustový chleba s nutellou a ovocem. Po snídaně měly holky etapu na dašího spisovatele a to na Karla Čapka a jeho Válku s mloky. Nakonec vyhráli Banáni, i kžyž měli pouze jednoho zástupce družinky. 2. Jahody a 3. Jablka. Pak jsme se vrhly na úklid celé klubovny, chotby a koupelen. Po úklidu jsme nakreslily něco na výzdobu klubovny a šly domů.

12.04.2019 - 14.04.2019
logo
Nahled

Dnes i za nepříznivého počasí, si holky vyzkoušely cvičný Svojsíkův závod, který je čeká 4.5. Některé skupinky byly moc šikovné, jiné méně, ale mají ještě čas všechno natrénovat. #pomnenky1 #pomnenky2 #pomnenky3

29.03.2019 - 31.03.2019
logo
logo

V sobotu ráno jsme se sešli na nádraží Svinov a vydali se do Lipníku nad Bečvou, kde na nás už čekali starší z dívčího a chlapeckého oddílu. Po příchodu Šipek jsme si dali velký nástup a rozřadili se do dvou skupin (resp. právnických kanceláří), které obhajovaly či žalovaly Morenu Zimovou za dlouhou a ukrutnou zimu.

Cestou na náměstí v Lipníku jsme měli za úkol směnit papíry za „něco cennějšího” a tím si na svou stranu přiklonit bachaře. Dále přímo na náměstí jsme měli získat co nejvíce podpisů kolemjdoucích.

Poté jsme vykročili vstříc Helfštýnu a na první zastávce jsme hráli malou bojovku, kdy jsme získávali nazpět svého člena kanceláře do předem určeného místa a aby to nebylo tak lehké, každý právník měl liščí ocásek. Taky jsme si dali golfový turnaj v jednom z prestižních lipnických klubů na louce a při cestě na další zastávku jsme měli sestavit krátkou scénku, která obhajovala své stanovisko v kauze Moreny Zimové.

Po scénkách jsme měli soudcům připravit večeři a dále jsme už stoupali přímo na Helfštýn, kde se semlela finální bitva v soudním procesu paní Zimy. Poslední soutěž byla štafeta s papírky, které jsme sbírali ve dvojicích. Předem se nevědělo, jaká barva má jakou hodnotu, a tak jsme se výsledky dověděli až na poslední chvíli, ostatně jako u všech předchozích soutěží celé výpravy.

Soud na základě doložených důkazů rozhodl Morenu Zimovou pro letošní rok osvobodit, ale bohužel osud tomu tak nechtěl a zcela náhodný kolemjdoucí nám obžalovanou odhodil z útesu. Tím jsme se zbavili Zimy a již usmířené kanceláře se rozhodly vrátit zpět na nádraží s doplňkovou hrou Nálet a vlakem zpět do Ostravy.

Preclík

Sponzoři