Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

logo

Pátek 15. 10. jsme společně strávily v tělocvičně nedaleko naší klubovny. Na začátku jsme se pořádně protáhly, poté následovala opičí dráha poslepu a nakonec jsme si zahrály míčové hry. :)

logo

Tento víkend jsme strávily na chatě na Ostravici na čerstvém vzdoušku. V sobotu jsme měly orientační běh, zahrály si turnaj v šipkách a plno míčových her. Večer jsme zapálily oheň, opekly si párky a naše Sedačka si splnila skautský slib. Taky jsme zpívaly táborové písničky. Další den jsme hrály Mezi námi děvčaty (among us) v naší verzi a schovku. :)

02.10.2021
Nahled

V říjnové sobotní dopoledne jsme vyrazily na kolo do krásného prostředí Jistebnických rybníků. Po cestě jsme hrály povodeň a štronzo. Počasí nám hezky přálo až na větší vítr. Rozdaly jsme si diplomky za měsíc říjen a hrály jsme spoustu her. Ujely jsme 22km!

 

 

24.09.2021 - 26.09.2021
logo
logo

Opět jsme vyrazily do Klimkovického kina nacvičovat divadelní hru Alenka v říši divů, kterou budeme hrát před publikem už v prosinci! Celý víkend jsme nacvičovaly, hrály plno her, nechyběla ani večerní hra v temném kině, hra na upíra. Tento víkend taky holky čekala první etapa do celoroční hry, etapa byla na pohádku Kouzla králů. Večer jsme se podívaly na pohádku Alenku v říši divů a v neděli jsme oslavily narozky od Monči! Šmoulinka ukuchtila moc dobré buchtičky:) 

10.09.2021
logo

Na dnešní oddílovce proběhla 0. etapa celoroční hry Z pohádky do pohádky. Poté jsme malovaly sklenice pro spolek Kočičky u Niky, které když si někdo z lidí koupí, tak přispějí na léčbu jejich nemocí. Během malování jsme se seznamovaly.

logo

V pátek se konala Náborová hra v podobě různých stanovišť v okolí Bělského lesa. Na stanovištích se objevila zdravověday, šifry, uzly a nechyběly ani fyzické aktivity (střílení z luku). Zakončili jsme to buldokem. 

logo

Letošní tábor proběhl v krásném okolí Babiččina údolí na tábořišti u zdejších skautů z 1. oddílu Česká Skalice. Celý tábor nám přálo krásné počásí, takže jsme podnikli řadu výletů. V prvních dnech jsme zorganizovali den Boženy Němcové, kdy jsme se vydali na výlet do Babiččina údolí a k zámku Ratibořice. Další slunečný den nám přál ke koupání a slunění se ve vodní nádrži Rozkoš. Tento rok jsme také vyrazili na puťák, prošli jsme si prostředí Královehradeckého kraje a spali v přírodě. Celý tábor jsme si vařili vynikající jídla a hráli jsme spoustu zábavných her, nechyběla ani PLESOTÉKA. Mnoho holek také odslibovalo skautský slib a plnilo se mnoho výzev a stezky. 

fotky zde:

https://43divcioddil.rajce.idnes.cz/Tabor_Pohodli_2021_cast_1/

Nahled

Dneska jsme se naposled sešly před táborem. Vyhlásily jsme místa v celoročním bodování a taky výsledky celoroční hry! Celoroční hra dopadla takto: 1. Zelení, 2. Žlutí, 3. Červení

Zapily jsme to dětským šampáňem, daly si nanuka a hrály deskovky. 

Nahled

Dneska proběhla závěrečná etapa Rychlých šípů. Holky se po rozluštění indicií vydaly na Haldu Emu a následně do Staré Bělé pro ježka v kleci.

1. Žlutí ?

2. Zelení ?

3. Červení ❤️

 

logo

Dnes jsme spolu vyrazily na výpravu! Cíl byl krásný lom Výkleky. Ypo cestě jsme hráli kolíček a v lomu jsme se koupali a slunili. Bylo krásně! 

30.05.2021
Nahled

Sešly jsme se u klubovny a udělaly sii piknik. Kaýdá jsme doma něco vlastního ukuchtilo a pak si to společně snědly. V průběhu jsme měly i předposlední etapu celoroční hry, Nicky si splnila bod do stezky - progtram na triky s vázačkou a lanem a taky jsme hrály spoustu her. 

21.05.2021
logo

Sešly jsme se online a hrály jsme různé hry. Zahrály jsme si hry Hádej kdo?, Tipni si!, Cvokárna, Město, jméno... a další.

Sponzoři