Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled

Dneska proběhla závěrečná etapa Rychlých šípů. Holky se po rozluštění indicií vydaly na Haldu Emu a následně do Staré Bělé pro ježka v kleci.

1. Žlutí ?

2. Zelení ?

3. Červení ❤️

 

11.06.2021 - 13.06.2021
logo
logo

https://modrasci43.rajce.idnes.cz/Jistebnik_6.6._2021/

logo

Dnes jsme spolu vyrazily na výpravu! Cíl byl krásný lom Výkleky. Ypo cestě jsme hráli kolíček a v lomu jsme se koupali a slunili. Bylo krásně! 

Nahled

Skauti a vlčata vyrazili na Koňský důl užít si společný den. Už po cestě vlakem nás čekalo fajn překvapení - z Opavy jsme jeli historickým vagónem. Na Koňském dole jsme si zahráli spoustu her a souteží. Počasí přálo, sluníčko pálilo a bylo horko. Uvařili jsme si oběd na ohni. Další cesta vedla na velký zatopený lom Šifr. Po cestě nás přepadl déšť a trochu jsme zmokli. V lomu jsme si vyzkoušeli vodu a trochu si zaplavali. Roveři si šli najít místo na nocleh a ostatní zamířili na vlak.

30.05.2021
Nahled

Sešly jsme se u klubovny a udělaly sii piknik. Kaýdá jsme doma něco vlastního ukuchtilo a pak si to společně snědly. V průběhu jsme měly i předposlední etapu celoroční hry, Nicky si splnila bod do stezky - progtram na triky s vázačkou a lanem a taky jsme hrály spoustu her. 

logo

Na vyýpravě jsme objevili zázraky Haldy Emy, obchodovali s vzácnými kameny a konec výpravy jsme si užili v Dětském ráji.

https://modrasci43.rajce.idnes.cz/Halda_Ema_30.5.2021/

logo

K Odře jsme se vydali na kolech a koloběžkách. U vody jsme si udělali piknik a zahráli hry jako např. slepá ježibaba, bomby, vybíjená...

https://modrasci43.rajce.idnes.cz/Piknik_u_Odry_22.5.2021/

Nahled

Po pěti měsících jsme konečně mohli vyrazit na oddílovou výpravu. Dvacet hochů si užili propršený den v přírodě. Našim cílem byl Saloon nedaleko Kyjovic. Počasí moc nepřálo a každou chvíli pršelo. Přesto jsem si zahráli dost her. Před největším deštěm jsme se schovali v odpočívadle, kterému v oddíle ríkáme Saloon. Roveři zůstali na noc. Ostatní členové se vydali na zpáteční cestu, při kterém jsme bojovali s deštěm, bahnem a rozvodněnými potůčky. 

21.05.2021
logo

Sešly jsme se online a hrály jsme různé hry. Zahrály jsme si hry Hádej kdo?, Tipni si!, Cvokárna, Město, jméno... a další.

Sponzoři