Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

03.10.2020 - 04.10.2020
logo
02.10.2020 - 04.10.1899
logo
logo

Sešly jsme se na Masarykovém náměstí, daly si instrukce, rozdaly si taštičky s kytičkami a letáčkama a šly do ulic prodávat kytičky! Tento rok se přispívalo na léčbu proti rakovině ledvin. 

26.09.2020
logo
26.09.2020 - 27.09.2020
logo
Nahled

Dnešní akce byla trochu "chaotická". Původně jsme měli jít do tělocvičny, ale bohužel ten, kdo si naposledy půjčil klíče, je nevrátil. Do tělocvičny jsme tedy nemohli, proto jsme šli na lezeckou stěnu. Tam bylo bohužel plno. Nakonec jsme si vypůjčili pálky a zahráli si stolní tenis - kolotoč. Nejlepším hráčem byl Vítek.

logo

Po delší době jsme se sešly na oddílovku v klubovně. Hned na začátku jsme měly první etapu do celoroční hry Rychlé šípy od Jaroslava Foglara. Poté jsme začaly pracovat na kulisách na divadelní představení Alenka v říši divů, kterou budeme hrát v listopadu. Taky jsme si daly dort, který udělala Žužla, daly jsme dárky Kice, která v pondělí slaví narozeniny a šly domů. 

Nahled

Sportovní oddílovka se konala v Bělském lese. Rozdělili jsme se na čtyři cyklistické a dvě pěší skupiny, jejichž úkolem bylo projet-projít co nejvíce míst zaznačených v mapě.Po orientačním závodě sestavovaly družiny lakotsko-český slovník. Na závěř jsme zakřičeli družinové a oddílový pokřik a rozešli se domů.

18.09.2020 - 20.09.2020
logo

Tento víkend jsme si udělaly výpravu pod stany. V pátek večer jsme dorazily k břidlicovemu lomu Šífr ve Svobodných Heřmanicích a tam jsme si po tmě postavily stany. V sobotu ráno jsme oslavily narozeniny od Ohýnka a to letenkou přímo do lomu, ale holky ji v tom nenechaly a taky se koupaly. Po obědě jsme se vydaly ke koňskému dolu kde jsme si zahrály nějaké hry a bojovku, večer jsme poseděly u ohně, popovídaly jsme si s našimi novými kamarády, zahrály pantomimu, blázny a noční hru se svíticími náramkami. Poslední den dopoledne jsme si opět zahrály hry, zbořily si navzájem věže šiškama a po obědě jsme se vydaly na vlak, kterým jsme jely zpátky do Ostravy. 

Sponzoři