Modrásci - rodinná výprava do Řeky

23.02.2024 - 25.02.2024 | Čertice | Benjamínci Modrásci

Řeka 2024    23-25.2.2024

Kam?https://www.juventus.cz/informace-o-ksvc-juventus-turisticka-zakladna-reka

Cena?  530 Kč osoba (strava na celou sobotu a nedělní snídani, ubytování (160 Kč osoba noc, turistický příspěvek oblasti Řeka)

Příjezd na místo? pátek 23.2 mezi 17:30-18:30 (prosím dříve to nemá cenu) adresa je v odkaze výše, parkovat lze přímo v areálu, pokud bychom se nevlezli, tak kousek dál je velké parkoviště na točně autobusů u konečné zastávky.

Platba?  Hotově prosím 150 Kč/ osoba jako nevratná záloha a zároveň přihláška někomu z vedení oddílu Benjamínků, nejpozději do schůzky 8.2.2024 (penízky plus na papíru napsáno za koho a jména účastníků), zbytek peněz stačí při příjezdu a ubytování na místě, avšak opět hotově, na chatě se vše platí v hotovosti. (záloha kvůli nákupu potravin). Děti mladší 3 let platit nemusí.

Sebou?  ezůvky do chaty, oblečení na ven na ušpinění a dobrou obuv dle počasí, oblečení do chaty, hygienu, děti určitě spacák, dospělí klidně deku, (spí se na postelích) jsou tam peřiny polštáře, ale tuším, že 20 kč za povlečení kdo by to chtěl využít, na chatě je dost teplo, papír a něco na psaní.

O co půjde? Jedná se především o stmelovací akci mezi rodiči a dětmi našeho oddílu, nastínění jednoduchých skautských aktivit, které si vyzkoušíte společně s dětmi, a to jak uvnitř, tak venku. Ráno rozcvička venku, společná příprava snídaně, mytí nádobí apod. Samozřejmě bude i prostor na procházku po okolí v rámci rodinek, či společné povídání o čemkoli.

Konec? Předpokládaný konec a odjezd bude v neděli mezi 10.00-11.00.

Akce Mám dítě ve skautu a chci to zažít s ním je jedinečný zážitek, vždy byl však připravován pro děti ve věku vlčat či světlušek a starších, takže rodiče se svými skautíky plnili prakticky všechno od rozdělávání ohně, vázání uzlů, stavění stanů apod, s naší skautskou drobotinou ještě ne všechno jde nicméně je vymyšleno pár aktivit, které lze provést i s prckama a všichni se u nich doufáme nasmějeme.

 

Doplňující info (aktualizováno 19.2.):

Poslední informace k našemu víkendu v Řece

·      Rodiče PROSÍM přibalte, pokud možno jedno struhadlo, 1 škrabku na brambory či jablíčka, a kdo má tak váleček na těsto.

 

·      Důležitá informace: změna – páteční večeře bude společná, netřeba si nic brát?

 

·      Informace ke spaní :Někteří z vás se ptali, jak to bude. Doporučuji si vzít zkrátka vlastní deku/tenkou peřinu na spaní, protože polštáře na postelích jsou a nemusíte nic povlíkat místního, v chatě je dostatečně teplo není se třeba ničeho bát.

 

·      Jídelníček zde ( kdo bude mít nějaký problém vše se dá upravit )

·      Pátek večeře: bramborový guláš s chlebem a čaj

·      Sobota snídaně: obložený chleba (šunka, sýr, zelenina) čaj/ kakao

·      Svačina: přesnídávka s piškotem

·      Oběd: vývar, sekaná s bramborovou kaši a kompot

·      Svačina: ovoce/jogurt/ oplatek

·      Večeře: párek na ohni s chlebem

·      Neděle snídaně: Překvapení a čaj ?

 

·      Informace k alkoholu: nebudeme na školním výletě, takže kdo chce vezměte si víno/pivo, ale prosíme s rozumem a ideálně až budou děti spát/koukat na pohádku?

 

·      Poslední co mě napadá :  Počasí může být jarní i zimní prosím vezměte si i teplejší oblečení na případnou procházku či aktivitu v chladném počasí venku ?

 

·      Nezapomeňte doplatek v hotovosti. Uvidíme se v pátek. ?

 

 

·      Kdyby cokoliv stačí zavolat  Mates 736684055 neboVerča 737014878

 

comments powered by Disqus