Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled

Chci Vám všem moc poděkovat za hojnou účast, která byla kolem 60 hráčů! 
Skóre se během těch 24 hodin měnilo, nejdelší dobu vyhrávalo Jericho, v posledních hodinách se to obrátilo a nakonec vyhrál Traktor se skórem 524 gólů a Jericho prohrálo o 72 gólů, tedy Jericho mělo nahraných 452 gólů ! A dohromady to je 976 gólů za 24 hodin !! Nejvíce gólů za těch 24 hodin nahrál Slabík který nahrál přes 150 gólů ! A za holky to byla Fajka , která nahrála kolem 70 gólů ! 
Myslím, že jsme si to všichni užili, i s bolestmi, které trvají do teď. Tak doufám, že se za dva roky sejdeme znova ! 
Ještě jednou moc děkuji ! zde jsou fotky : http://43divcioddil.rajce.idnes.cz/24_hodinovy_florbal/
Kiki a kmen Taryža :)

24.03.2017
logo

Toto odpoledne jsme se vydaly za kulturou do blízkého kina , na psí poslání, které bylo smutné , ale opravdu krásné . :)

17.03.2017 - 18.03.2017
Nahled

Všechny oddíly se sešly v pátek odpoledne u klubovny. Vědec s Veverákem připravili hru, při které se jednotlivé skupiny přesunuly na Modřenku. V sobotu dopoledne byla spálena Morena.
foto zde: http://43divcioddil.rajce.idnes.cz/Vitani_jara-Modrenka/

10.03.2017 - 12.03.2017
logo
03.03.2017
logo

Na této oddílovce jsme vyráběly látkové podtácky, na den v ZOO, který se bude konat 29.4.2017, kde si můžete jít nějaký podtácek koupit :) 

logo

Ráno jsme se vydaly ve velmi malém počtu na Slezskoostravský hrad, kde se konal masopust. Prohlédly jsme si stánky, podívaly se do hradu a do hradních sklepů, kde byla výstava čertů, daly si nějaké občerstvení, pak se k nám přidal Vědec a koukli jsme se na masopustní průvod a popravu kozla. A vydali se zpět domů. 

18.02.2017
logo

Pár z nás se vydalo na krytý bazén Čapkárna v centru Ostravy, nejdřive jsme plavaly a ktomu sjížděly tobogán, potom jsme šly do vodní jeskyně a pak si některé skautky plnily odborku plavec. 

Nahled

Odpoledne jsme Se vydaly do loutkového divadla v Ostravě , tam jsme s plno lidmi z tri králové sbírky shlédli pohádku o Šílené smutné princezně , která byla napůl loutková a na půl hraná , na konci jsme dostaly jeste neco sladkého a jely zpět domu 

logo

Rano jsme se sešly v klubovne a uvařily si vanilkovy puding , popovídali si , zahraly stolní hry a šly domu :) 

27.01.2017 - 28.01.2017
logo

Odpoledne jsme se sešly v klubovně, zašaly jsme hrát hry u stolu, jako je cinkaná, nebo ruková, po té se zahrála celooroční hra , ve které si družiny zopakovaly co probraly od záři do posud- 1. Pomsta Královny Anny
                                      2. Bludný Holanďan 
                                      3. Černá Perla

Po té se začaly hrát deskové hry, později si holky zopakovaly topoznačky a souhvězdí, večer se hrálo městečko palermo a šlo se spát, rano jsme musely komplet vše uklidit a šly jsme domů :)

logo

V neděli jsme se vydaly na Pustevny, kde jsme si prohlédly každoroční ledové sochy a šly jsme se projít k soše Radegasta a na Radhošť, kde jsme si daly polévku a vydaly se dolů. 

logo

Tento vikend jsme byli na bruslích s pomnenkama a přidali se k nám i par kluků. Jeli jsme do Sarezy v Porubě , kde jsme si užily 2 hodiny jízdy na zimních bruslích 

Sponzoři