Kalenář akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

V neděli má pršet, tak proč sedět doma? :-D

Máte chuť si trochu zasoutěžit a prohlédnout si Ostravskou Zoo?

Jestli ano tak určitě tuto neděli doražte. 

Sraz na tram. zastávce Kino Luna v 8:00

Konec akce v 17:00 u klubovny (Bude li pršet hodně, přesuneme se tam)

S sebou: pití a svačinu, skautské tričko nebo kroj a šátek, kapesné na kraviny a 90 Kč (bo vstupné) 

Naše středisko letos pořádá okresní kolo Svojsíkova závodu a my u toho nesmíme chybět. Bližší info již brzy.

POZOR!!!

Milí hoši, v sobotu 4.5. se uskuteční Svojsíkův závod. Proběhne velká bojovka, při které může vaše družina ukázat, co umí. Je potřeba, aby v každé družině bylo co nejvíce hochů. V případě malé účasti, nebude moci být družina hodnocena, což by bylo vzhledem k tomu, že závod organizujeme, velká ostuda. :-( Nezklamte náš oddíl a přijďte!!!

Zahájení v 7:30 (buďte na místě nejpozději 7:25) u klubovny střediska Modrý Šíp (adresa Svornosti 29a, Ostrava - Jih), ukončení v 18:00 tamtéž.

S sebou každý 100 Kč, celodenní jízdenku/kartu ODISka, oddílové triko/kroj (družina by měla být oblečena jednotně), batoh, blok a psací potřeby, šátek, vázačku, KPZ, jídlo a pití na celý den, do družiny 2 buzoly, vybavenou lékárničku, 2 aktivní (možnost volání, SMS, Messengeru, WhatsApp apod.) mobilní telefony.

 

03.05.2019 - 04.05.2019

Sraz: 19:00 v klubovně
Konec: 18:00  tamtéž
S sebou: 100 Kč, spacák, karimatka, hygiena, celodenní jízdenku (nebo odisku), oddílové tričko a šátek, batoh, blok, psací potřeby, šátek, vázačku, kpz, jidlo a pití na celý den (i na páteční večeři), do družiny dvě buzoly, vybavenou lékárničku, 2 aktivní (možnost volání, sms, messengeru, WhatsApp, apod.) mobilní telefony.

na pátek 50 Kč a 2x půl.hod.jizdenku na paraolympiadu

Sponzoři