Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled
Přišla chřipajzna, a tak jsme se sešli jen tři Rony, Kešu a Natan. Vyrazili jsme z Bocanovic na Kozubovou. Zima k nám konečně dorazila. Dokonce napadlo spousta čerstvého prašanu, a tak jsme využili i sněžnice. Podařilo se nám sejít dokonce z cesty, a tak jsme se museli asi 1-2km vracet zpátky na hřeben. Na vrcholu jsme nakonec dorazili a zapadli na polívku do chaty. Při zpáteční cestě byl pěkný vichr.
Nahled
Využili jsem první sněhový víkend a vyrazili do přírody. Hned na nádraží nás zaskočil nelítosný vichr z hor a tak jsme honem utekli do lesa, kde bylo přece jen příjemněji. Sešli jsem se Modročko, Telka, Corny, Angi, Věrka, Andy, Verča a Veverák. Cestou k zamrzlému jezírku jsme si zahráli potopu a pokoušeli se sjíždět každý kopeček. Na místě jsme si vyzkoušeli stavbu přístřešku a rozdělávání ohně na sněhu, který nám díky mrazivému počasí určitě přišel k duhu. Zahřáli jsme se i vybíjenou a hledáním ringa ve sněhu :-). Cestou zpět jsme narazili na srnku se zlomenou nohou. Upalovali jsem do vesnice oznámit to myslivci. První člověk na, kterého jsme ve vesnici narazili byla jeho manželka ta nám hned ukázala ukázala cestu. Doufejme, že se srnku podařilo zachránit. Výpravu jsme zakončili v restauraci u čaje a teplé polévky.
Nahled

Nejen prací živ je člověk, a tak se Jestřábi současní i ti bývali sešli v klubovně, aby si zahráli stolní hry. Přišli: Veverák, Borůvka, Depe, Vasil, Natan, Skaut, Placháč, Blondýn, Kouba, Křema, Kuzma, Judas, Marek, Kovařík, Zelí, Jarda a Kaktus. Myslím, že se všichni příjemně pobavili a skvěle si zahráli.

Nahled
Po hromadné přípravě těsta si každý upekl svojí palačinku, potřel jí nutelou, marmeládou nebo šlehačkou. Všem se povedly, i když byly některé trochu tmavší. Bylo fajn.
20.01.2007
logo
Měla být sice výprava někam do více vzdáleného lesa, než je jen Bělský, ale vzhledem k počasí a prosbám rodičů našich nejmenších, byla výprava přeorientována do klubovny. Ta se v mžiku změnila ve velkou hernu s nespočtem známých, ale i neznámých deskových her. Přišlo nás dostatečné množství, aby všechny dopadly skvěle. A taky že dopadly-den se myslím vydařil. Užili jsme spousty legrace, zdravého soupeření, také trošku rozčarování z prohry a nezdaru, ale nejvíc smíchu a radosti. Studený sobotní den jsme strávili společně, příjemně, v duchu fair play. Nikoho z nás ani nenapadlo podvádět, švindlovat, nikdo se nesnažil druhému uškodit. Bylo nám spolu dobře a všichni jsme se cítili šťastně a v bezpečí. Právě takto pěkně a s úsměvem na tváři mají končit všechny společné akce, a myslím, že končí. Ahoj Borůvka
Nahled
Na této oddílovce jsme zahájili novou dlouhoobou hru na námět knihy "Stopařův průvodce po galaxii". Na každou akci je potřeba nosit svého průvodce (deník) a samozřejmě nepostradatelnou pomůcku každého vesmírného stopaře - RUČNÍK! První úsek: 1.Vědec, 2.Placháč, 3.Šátek ... a druhý úsek: 1.Placháč, 2.Vědec, 3.Pavel... Kromě toho jsme hráli kolotoč, signalizaci, abecedu s předměty a štafetu se židlemi.
Nahled
Letošní zima zatím nestojí za nic, žádný sníh a neskutečné teplo. Vypravili jsme se na Lysou horu, tentokrát netradičně kolem přehrady a pak po žluté. při první zastávce jsme si zahráli menší hlavolam, abychom potrápili šedou kůru mozkovou. Společnýma silama jsme to po mnoha pokusech zvládli. Čím více jsme stoupali, zvětšovala se mlha a na cestě přibývalo zmrzlého sněhu a ledu. Na vrcholu nebylo moc vidět, proto jsme zalezli do Šantánu na sváču. Cesta dolů byl horor, který většina odnesla divokými pády a špinavým a mokrým oblečením. U Ivančeny jsme si ještě zahráli přebíhanou. Na vlak jsme lehce dobíhali, ale stihli jej.
12.01.2007
logo
Po vánocích jsme si potřebovali trochu protáhnout naše těla, a tak jsme uspořádali akci v tělocvičně.
05.01.2007
logo
První oddílová akce tohoto roku se uskutečnila v klubovně. Donesli jsme si stolní hry a pustili se do hraní. Ve hře Carcassone: 1.Vědec, 2.Kešu a 3.Péťa, ve Žravé dámě: 1.Kešu, 2.Rony, 3.Péťa.
05.01.2007
logo
Snad každou tělocvičnu se hraje nějaká ta honička. Ne vždy, se ale u nich zasmějeme tak, že ještě další půl hodinu některé z nás bolí břicho od smíchu. Tentokrát se hrála "Honička s kukátkem". Vysvětlím : z papíru si svinete takové jako kukátko a koukáte jen jedním okem ( to je jasné,že?) a prostě honíte. Ono to ale není jednoduché, zkuste to taky a uvidíte. Ahoj Borůvka
15.12.2006 - 17.12.2006
Nahled
Letošní středisková vánoční výprava se uskutečnila ve Vsetíně. Měli jsme zapůjčený objekt od oddílu "Trojka". Kromě her v místnosti jsme se šli i projít po okolí. Dokonce jsme našli starší kola, na kterých jsme si zajezdili. Podle Vasila byla kola značky Argentína. Asi není nejlepší v zeměpise, když si plete Ukrajinu s Argentínou. Večer jsme se šli projít s lampióny, následovala tradiční štědrovečení večeře, rozdávání PF a pak divadlo. Každý oddíl vyrukoval s kvalitním vystoupením.
Nahled
Celé středisko se sešlo v tělocvičně. Kromě her jsme shlédli představení kouzelníka a pak přišel i Mikuláš, anděl i čert!
01.12.2006
logo
24.11.2006
logo
16.11.2006
logo
Sešli jsme netradičně ve čtvrtek. Pustili jsme si video z tábora a z našich lakrosových zápasů. Podívali jsme se i na dvě ukázky z box lakrosových turnajů.

Sponzoři