Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

29.09.2006 - 01.10.2006
logo
Jako každý rok jsme se i letos zúčastnili srazu oddílů na Bitovském mlýně.
26.09.2006 - 01.10.2006
Nahled

V počtu deseti jedinců (Rosťa, Placháč, Blondýn, Zelí, Šátek, Veverák, Verča, Borůvka, Kaktus a Natan) jsme vyrazili do Rakouska. Po počátečních obtížích se nám podařilo věci nacpat do tří aut a vyjeli jsme dobrodružství vstříc. Letos nám přálo počasí a po celou dobu bylo krásně a slunečno. Nastoupali jsme spoustu výškových metrů a prolezli i nějaké feraty. Prostě báječně strávené dny. Takže přiští rok znovu!

Nahled
Sešlo se nás jen sedm. Z konečné pětky jsme přes les a přes poorané pole došli do Pusté Polomi. V cukrárně jsme si koupili zmrzlinu a vyrazili ke staré chatě, kde jsme si zahráli schovku. Prošli jme Nekonečným údolím a zamířili na Bitovský mlýn. Zahráli jsme si fotbálek a lakros.
Nahled
V sobotu 23.9. jsme za přispění občan.sdružení Zdravý život na Dubině u Ostravy navštívili lanové centrum na Landeku. Nejprve jsme hráli několik her v lese, poté jsme se přesunuli k lanům. Některým, když viděli výšku, ve které by se měli pohybovat, zmrzly úsměvy. Nakonec však většina absolvovala několik tamích překážek.
logo
Oficálně jsme se přihlásili do Moravské lakrosové ligy. Asi to bude mazec, ale někdo poslední holt být musí. Prvního oficiálního tréninku Modrých SoYek se zúčastnili: Rony, Kešu, Vědec, Šátek, Kolombo, Blondýn a Natan. Ač jsme se snažili sebevíc, naše technika hry byla příšerná. Společně jsme konstatovali, že naší jedinou záchranou je to, že zápas se hraje pouze 2 x 25 minut. Takže víc než 50:0 bychom prohrávat neměli. Jako jedinou záchranou před vysokou porážkou bude asi zahazovat míče do co největší vzdálenosti, aby soupeři trvalo delší čas vstřelit nám gól!
Nahled
Stejně jako loňský rok, vyvrcholil "Nakrojený den" v centru města velkou hrou. Letos jsme sice nevyhráli, ale zahráli jsme si.
logo
Sešli jsme se u klubovny a pak přesunuli do Bělského lesa. Tam proběhla bojová hra "Lovecké safari".
logo
Sešli jsme se v klubovně zavalené věcmi z tábora. Domluvili jsme další akce a přistoupení do moravské lakrosové ligy. To bude nářez :) Po organizačních záležitostech jsme se vrhli na úklid. Zvládli jsme jej něčekaně rychle.
31.12.1899 - 18.11.2018
logo
31.12.1899 - 18.11.2018
logo

Sponzoři