Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled

Sešli jsme se v klubovně. Hlavní náplní schůzky bylo ukončnení celoroční hry. Poslední úseky, poslední nákup pozemků a pak už jen počítání bodů. Celkové výsledky: 1. Bobři, 2. Medvědi, 3. Rysi. Pak jsme si rozdali sladké ceny a zahráli pár her.

24.06.2016
logo
17.06.2016 - 19.06.2016
Nahled

Děkuji všem, kteří věnovali svůj víkendový čas práci na chatě Modřenka. Hlavní dík patří Kešuovi a jeho tatínkovi, bez kterých by nová čelní stěna chaty asi těžko vznikla.

logo

Fotili jsme přírodu a snažili jsme se najít zajímavé věci v přírodě. Poté jsme se fotili my v přírodě:)

logo

Poslední etapou Harryho Pottera se rozhodlo o absolutním vítězi celoroční hry. Vyhodnotili jsme i celoroční bodování jednotlivců. Všichni dostali dárečky a odměny za celý rok. Po prozkoumání všech dárečků byly nachystané 2 překvapení. První jsme byli navštívit cukrárnu, kde jsme oslavili jak celý rok, tak i úspěchy během roku (např. ZVAS kde holky byly 1.!!!) a s plným břichem jsme vyrazili na haldu Emu, kde jsme hráli hry a až se trošku setmělo, tak jsme si zapálili prskavky. Po celém náročném dnu jsme se vrátili do klubovny a s zážitkama usnuli.

03.06.2016
Nahled

Schůzka začala v klubovně. Po nástupu a pokřicích se luštily šifry. Pak jsme šli ven před klubovnu, kde proběhla signalizační štafeta, hra drápky, přenášení kamínků, jan-ken-pon a další hry a úseky. Četli jsme si povídku. Hodnocení úseků: Rysi - 42 bodů, Medvědi - 30 bodů, Bobři - 24 bodů. Po ukončení oddílovky proběhla oddílová rada k letnímu táboru na Slovensku.

 

03.06.2016
logo
Nahled

Tradiční sraz oddílů, na kterém jsme nemohli chybět. Naše účast byla dobrá. Pátečné cesta vlakem byla celkem horor, ale nakonec se nám podařilo dostat do vlaku všem a nikdo nezůstal na peróně. Tábořili jsme společně s vodáky ze střediska Viribus Unitis.

V sobotu jsme se pustili do soutěží. Vytvořili jsme družstva pro všechny kategorie. Všechna družstva se snažila, co to šlo a bojovala srdnatě. Štít vítězů jsme sice nezískali, ale všechna družstva v jednotlivých disciplínách získala přední umístění. 

V neděli počasí moc nepřálo, a proto jsme bojovce uklidili, sbalili a šli již na dřívější vlak. Samozřejmě jsme si nemohli nechat ujít kofolu a nanuky.

Sponzoři