Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

Nahled
Jako již tradičně na podzim jsme vyrazili do Jakartovic na výpravu na tzv. Koňský důl. Tradiční součástí této akce je společné vaření, které běžně na jendodenních výpravách neděláme. To nám letos poznamenali menší zmatky, a tak jsme byli nuceni chvílemi improvizovat. Na výpravu se nás jinak sešel docela příjemný hlouček 11 lidí. Zahráli jsme spousty her, mezidružinovou soutěž, soutěž pro jednotlivce a vůbec jsme celou výpravu byli neustále v akci. Pro některé kluky to byla první výprava s naším oddílem, tak doufám, že na ni budou ještě dlouho a rádi vzpomínat.

Já ještě doplním výsledky soutěží, tedy "Čtyřboj družin na haldě" a také bodovačku jednotlivců:

1.Rysi, 2.Bobři, 3.Medvědi

1.Vědec, 2.Dalibor, 3.Pitris, 4.Klíč, 5.Libuše, 6.Peťa, 7.Erik, 8.Hejkal, 9.Mikro, 10.Pavel
Rony

Jinak již tradičně mé fotky z této akce najdete zde: http://kunik.rajce.idnes.cz/Konsky_dul_2007/
... a další fotky: http://modrysip.rajce.idnes.cz/Konsky_dul_13.10./
logo
Děkuji všem rodičům, kteří si s námi přšli zahrát hry a podívat se na fotky z výpravy a tábora. Myslím, že jsme si oddílovku všichni užili, hráli jsme různé hry, ale nejvíce mě nadchla hra na blázny. Doufám, že příště se nás sejde více.
12.10.2007
logo
Na dnešní tělocvičnu se sešel již dlouho nevídaný počet 13-ti lidí ... No původně nás bylo jen dvanáct čehož jsme využili, hned po vybíjené, k rozdělení do tří družstev. Pak se milostivě dostavil také Pavel, tak vždycky hrál s někým kdo byl poblíž. Nejprve jsme si zahráli florbal a poté trošku upravenou verzi házené.
logo
Akce:dobíjení baterek 2.-4.11.,Chata Pocheň 25.-28.10., Hra-Strážci 9.-11.11. Čekatelky 19.-.21.10.-Kolombo!! Rozdělení tělocvičen. 7.12.Bojovka popř. Mikuláš. 1.-2.2.2008 24.hodinový florbal. 11.1. Bojovka mimo Ostravu- přesunuto na 4.4.2008 Účast: Zelí, Borůvka, Natan, Dáňa,Judas, Verča, Skaut, Veverák, Kolombo, Rony, Bob, Míša
06.10.2007 - 07.10.2007
logo
logo
Fotky z akce najdete zde
05.10.2007
logo
Dnes se nám nepodařilo jít do tělocvičny, protože nás bylo malinko. Takže jsme udělali oddílovku společně s klukama. Na začátek jsme si uvařili čaj,ať nám není zima a nejsme nemocní, pak mohl začít program. Zahráli jsme si Prasátko,kvikni, na Vraha, vybíjenou ve dvojicích,kde byl 1 slepý a druhý ho navigoval a nakonec Evoluci. Celou oddílovku s námi strávil náš španělský skaut David, který říkal, že se mu naše oddílovka líbila.
05.10.2007
logo
Tuto oddílovku jsme měli společně s vlčatama protože jich bylo málo a nešli do tělocvičny. Oddílovka byla nejen s vlčatama ale i se skautem ze Španělska (David) který v Ostravě studuje. Oddílovka byla tedy celkem zábavná hlavně co se týče překladů her. Vysvětlování v angličtině se nakonec ujal Hejkal a docela mu to šlo. Zahráli jsme si: Prase kvikni, Na vraha, Vybíjenou ve dvojicích, kde byl vždy jeden poslepu a druhý ho navigoval a nakonec Evoluci.
02.10.2007 - 20.10.2007
logo
28.09.2007 - 30.09.2007
Nahled
Na letošní 58. sraz oddílů jsme se vypravili již ve čtvrtek a využili jsme tak pátečního volna k dalšímu dni strávenému na srazu. Jak již jsem zmínil na letošní ABCčko se pár odvážných vydalo již ve čtvrtek jelikož v pátek bylo volno. Ve složení Šátek, Kolombo, Libuše, Vasil, Kešu a Rony jsme se vydali po počátečních zmatcích v klubovně konečně na cestu. No libuši jsme přibrali cestou na Vřesině a dále pokračovali 5. Po vystoupení v čavisově bylo již mírně tma, no cesta nebyla tak hrozná až na mírné bahnité úseky ale i ty jsme překonali. Po příchodu na louku jsme postavili stany a po mírné konzultaci jsme dokonce vybudovali i ohniště (které se pak docela hodilo). A po prokecané noci jsme se dokonce i odhodlali ke spánku.
Páteční ráno či spíše dopoledne se neslo ve znamení vstávání a jelikož jsme se vyhrabali až někdy k poledni tak jsme se hned vrhli na oběd. No to je k pátku tak asi vše jen jsme čekali na ostatní členy kteří dorazili odpoledne (Vědec, Jarda, Dušan). bylo nás tedy celkem 9, celkem dobré na vícedenní výpravu. No k večeru se pak už jen vařilo a opět kecalo a kecalo a kecalo dlouho do noci.
Sobota jako obvykle už se jela podle programu: v 10 na nástup (nevím koho napadlo jít na nástup stylem: točení se okolo vlajky v kruhu!!), no a od 12 se již rozjely různé soutěže. Naši soutěž "Bublinky Šeptat" (udržení šumáku co nejdéle v puse) jsme rozjeli asi okolo 3 zprvu nic moc lidu ale pak tam bylo docela nacpáno a byla to vážně zábava. Nakonec se musely dělat rozstřely až z trojnásobných dávek šumáku! Večer přišel na řadu táborák na který jsme si připravili dokonce dvě scénky a obě sklidily docela velký úspěch. No a po táboráku se pak zase kecalo a kecalo...
Neděle - na tu bylo naplánováno jen balení a závěrečný nástup a rozdávání diplomů, my jsme taky jeden dostali - za nejlepší scénku u táboráku! Pak už jsme jen dobalili zahráli ještě pár her s D3, no a kolem 3 jsme to zabalili uplně. Co dodat k letošnímu ABCčku? snad jen to že perfektně vyšlo počasí no teda až na občasný mírný větřík a místy deštík. No konečně jsme měli taky nějakou soutěž a taky že jsme konečně něco vyhráli!
Něco málo fotek: http://modrysip.rajce.idnes.cz/ABC_27.-30.9./
28.09.2007 - 30.09.2007
logo
28.10. 9:53 jsme už v druhém vlaku, za chvíli k nám přistoupí Valmezáci. Depe
28.09.2007 - 30.09.2007
logo
27.09.2007 - 02.10.2007
Nahled

Letos jsme do Alp vyrazili opět v počtu deset: Rosťa, Blondýn, Placháč, Radka, Borůvka, Polda, Jirka, Veverák, Verča a Natan. Náš cíl bylo okolí Schladmingu. Počasí nám přálo, pršelo jen první noc, pak už bylo slunečno a teplo. Zdolali jsme Dachstein.

23.09.2007
logo
1. kolo MLL se uskutečnilo v Holešově. Hráli jsme s týmy Blansko a Tate Brno. Nějaké fotky: http://modrysip.rajce.idnes.cz/Lakros_1.kolo_MLL_07_08__23.9._/

Sponzoři