Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

12.11.2006
Nahled
Druhé kolo Moravské lakrosové ligy proběhlo 12.11.2006 v Křenovicích nedaleko Slavkova. Stejně jako minule jsme obdrželi úctyhodný příděl branek. Prostě musíme více trénovat. Výsledky:
Modré SoYky : Kangaroos - 4 : 25
Modré SoYky : Tate - 3 : 19
Modré SoYky : Iktočante Holešov - 0 : 18
Modré SoYky : 3,5 minuty Praha - 3 : 16
Nahled
Na pozvání vodáků jsme se zúčastnili bojovky na hradě Cvilín.
10.11.2006
logo
V tělocvičně proběhl trénink před dalším kolem lakrosové ligy.
10.11.2006 - 12.11.2006
Nahled
10.-12.11. naše dva oddíly (43.oddíl skautek a 43.oddíl světlušek a Vlčat) uspořádaly společnou výpravu do Vsetína do T-centra vsetínské Trojky. Námětem výpravy byl film Auta, takže i hry byly tomuto přizpůsobeny. Závody kombajnů, přezouvání pneumatik, strašení traktorů, výzvědná činnost u jiných stájí apod. Spokojeni jsme byli všichni a výprava se vyvedla.
03.11.2006 - 05.11.2006
Nahled

Děvět Jestřábů si zajelo do Smilova na chatu, aby projednalo další směřování a úkoly v činnosti střediska. Dokument bude neustále doplňován a rozšiřován.

26.10.2006
logo
V pátek 20.,října proběhla oddílovka v tělocvičně. Kromě tréningu lakrosu, jsme si zahráli i jiné hry, mimo jiné schovku :-)
Nahled
Tak máme za sebou první zápasy Moravské lakrosové ligy. Jak jsme tušili, byl to pořádný nářez. Naše nezkušenost, nesehranost a slabá technika rozhodly o drtivých prohrách. Ale dali jsme DVA góly! Úspěch, v plánu byl jeden! Výsledky:
Modré SoYky : Bomba Blansko - 1 : 19
Modré SoYky : Uherské Hradiště - 0 : 29
Modré SoYky : Highlander Zábřeh - 1 :20
Nahled
Sobotní ráno nás uvítalo mlhou. Ta bohužel vládla téměř celý den. Našim cílem byly skály na Mazáku. U chaty Tatranka jsme se pustili do nácviku lezení. Všichni to zvládli. I Mikro přes počáteční obavy vylezl jednu cestu. Pak jsme zamířili na chatu U Zbuja. Vlak v Ostravici jsme dobíhali. Protože jsme v Kunčicích měli půl hodiny čas na přestup, zaházeli jsme si před nádražím lakroskama.
logo
V pátek 13.října se kolem klubovny vyrojilo několik duchů, strašidel, upírů a jiných podivných bytostí. Společnýma silama byly zlé síly přemoženy a zahnány do svých doupat.
06.10.2006
logo
Sešli jsme se v klubovně od holek. Po organizačních záležitostech jsme si zašli na louku zahrát pár her. Pak jsme se vrátili do klubovny a projednávali další činnost oddílu. Pár nás ještě zůstalo a pustilo se do přestavby zařízení naší klubovny. Přeházeli jsme to k nepoznání.
29.09.2006 - 01.10.2006
logo
Jako každý rok jsme se i letos zúčastnili srazu oddílů na Bitovském mlýně.
26.09.2006 - 01.10.2006
Nahled

V počtu deseti jedinců (Rosťa, Placháč, Blondýn, Zelí, Šátek, Veverák, Verča, Borůvka, Kaktus a Natan) jsme vyrazili do Rakouska. Po počátečních obtížích se nám podařilo věci nacpat do tří aut a vyjeli jsme dobrodružství vstříc. Letos nám přálo počasí a po celou dobu bylo krásně a slunečno. Nastoupali jsme spoustu výškových metrů a prolezli i nějaké feraty. Prostě báječně strávené dny. Takže přiští rok znovu!

Nahled
Sešlo se nás jen sedm. Z konečné pětky jsme přes les a přes poorané pole došli do Pusté Polomi. V cukrárně jsme si koupili zmrzlinu a vyrazili ke staré chatě, kde jsme si zahráli schovku. Prošli jme Nekonečným údolím a zamířili na Bitovský mlýn. Zahráli jsme si fotbálek a lakros.
Nahled
V sobotu 23.9. jsme za přispění občan.sdružení Zdravý život na Dubině u Ostravy navštívili lanové centrum na Landeku. Nejprve jsme hráli několik her v lese, poté jsme se přesunuli k lanům. Některým, když viděli výšku, ve které by se měli pohybovat, zmrzly úsměvy. Nakonec však většina absolvovala několik tamích překážek.
logo
Oficálně jsme se přihlásili do Moravské lakrosové ligy. Asi to bude mazec, ale někdo poslední holt být musí. Prvního oficiálního tréninku Modrých SoYek se zúčastnili: Rony, Kešu, Vědec, Šátek, Kolombo, Blondýn a Natan. Ač jsme se snažili sebevíc, naše technika hry byla příšerná. Společně jsme konstatovali, že naší jedinou záchranou je to, že zápas se hraje pouze 2 x 25 minut. Takže víc než 50:0 bychom prohrávat neměli. Jako jedinou záchranou před vysokou porážkou bude asi zahazovat míče do co největší vzdálenosti, aby soupeři trvalo delší čas vstřelit nám gól!

Sponzoři