Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

logo
Hnedka co jsme vystoupili a došli kousek od cesty, zahráli jsme si věžičky, kde jsme potrénovali naše míření sněhovýma koulema. Potom jsme se vydali na cestu na cestu Landekem. Hned ze začátku nás teda trochu zdržely stroje, které jsou vystavené venku. Takže proč si neudělat fotku v něčem, zadarmo, žejo :D . Pak teda pokračovala cesta přes Koblov a zpátky do Landeku. Po cestě jsme se koulovali. Taky jsme vystoupali na landeckou rozhlednu, ze které jsme díky našemu ostravskému smogu viděli jen komín od chemičky. Výprava se vydařila, všichni jsme si ji užili :)
15.02.2013
logo
Hoooodně jsme si zaběhali :) Na rozehřátí jsme si zahráli bodovačku, na papírkách byly napsány otázky a k nim 3 odpovědi. Všem vyšlo slovo "skaut" , potom jsme hráli "kdo donese papírek dál" u toho si vlčátka dost zaběhaly. Dále Rarášek vymyslel hru, byla to vybíjená se sezením na lavičce a poslední hra byla rybičky a rybáři :) . Dneska jsme rozdali i bodování za měsíc leden 1. Kovboj, 2. Malina, 3. Celestýn. všichni jsme si to moc užili ;-)
logo
Opět velmi slabá účast. Zahráli jsme si alespoň pár her v klubovně.
09.02.2013 - 10.02.2013
logo
logo
Sešli jsme se v počtu osmi lidí. Navštívil nás i Skřet s kytarou. Jako první jsme hráli hru "Alíku, ukradli ti kost" , kde jsme museli ukrást a utajit že jsme ukradli zvoneček. Následovala malá diskotéka, ale né jen tak obyčejná ! Tancovali jsme na listu papíru a pokaždé, kdy přestala hrát hudba se noviny přeložily vejpůl. Po tom, co jsme si zahráli židličky, přišel čas použít mozky a vymýšleli jsme vlastní písničky, které jsme ostatním přezpívali. Nakonec bylo vyhlášení "Klubovna hledá talent", které vyhrála Pájík. Dostala dobrůtku a diplomek na památku, zazpívali jsme si pár písniček s kytarou a šli domů.
Nahled
Přišli bohužel jen čtyři hoši. Museli jsme připravenou hru zrušit. Zajeli jsme si do centra Ostravy. Vyšli jsme na radniční věž, prohlídli si tank a navštívili zajímavou výstavu v muzeu.
logo
Všichni jsme si pochutnali na palačinkách... Sešlo se nás celkem 17, což je v tomto školním roce zatím rekord - ještě aby ne, když jde o jídlo :-). Na začátku jsme si zahráli krátce Elektriku a Najdi minci, mezitím holky v kuchyňce připravili těsto. Pak už začali vedoucí smažit palačinky a děcka si pro ně po jednom chodily. Doplňků k palačinkám bylo velké množství, od kakaa a marmelády přes šlehačku s posypkou až po med. Všechny vypadaly moc dobře a taky že dobré byly :-).
logo
Nás bylo sice málo, za to sněhu bylo až až...
Na nádraží se nás ráno sešlo 7 statečných. Vlakem a autobusem jsme dojeli na Visalaje, odkud jsme se vydali na Bílý Kříž. Po cestě nahoru jsme potkali koně, jak tahá do kopce seno. Na Bílém Kříži (přesně na hranici Česka a Slovenska) jsme se nejprve nasvačili a pak se pustili do Zimní Olympiády. Tu vyhrál Zitron. Pak už jsme šli do nejbližší chaty na čaj, kde měli pěkný Betlém z perníku. Cestou zpátky na autobus jsme hráli Bombu a klouzali se na lopatě. V autobuse jsme se všichni projevili jako zdatní malíři a kreslili jsme prstem na zamlžené sklo. Byla to super výprava :-).

Fotky za akce zde: http://43vlcata.rajce.idnes.cz/vyprava_na_Visalaje/
logo
Výprava na Pustevny proběhla skvěle.. Sluníčko svítilo tak, jak letošní zimu ještě ani jednou, bylo krásně teplo a všichni měli dobrou náladu. Jen jsme trošku mrzli cestou na lanovce, ale zimu je třeba si pořádně užít, ne? :) Cestou dolů se dělaly hlouposti, pohřbívali jsme Čertíka, bobovaly jsme a klouzaly se :) Na nádraží jsme zahrály Heja a fičeli vláčkem zpátky domů, kam jsme dorazili až za tmy
25.01.2013
logo
18.01.2013
logo
To jsme se takhle při pátku zase pořádně protáhli...
Hráli jsme vybíjenou všichni proti všem a pak jsme závodili v opičí dráze, kterou připravila Fajka. Dráha měla tyto dispiclíny: hod talířem na cíl, šplh po žebřinách, sjezd po lavičce, zhoupnutí na kruzích, střelba na bránu, rovnováha na lavičce.. a cíl. Vyhrál to Zoubek. Hezky jsme si v té tělocvičně zařádili :-).

Pár fotek zde: http://43vlcata.rajce.idnes.cz/telocvicna_18.1.2013/
18.01.2013
logo
Začátek musel být o pár minut odložen, neboť se v naší klubovně pracovalo. Na akci se nás sešlo jen 11. Soutěžilo se ve vázání šesti základních na 4 vázačkách, vázání dalších uzlů a vázání ve stížených podmínkách. Celkové výsledky:
1. Kejml
2. Arašíd
3. Smíchus
4. Oko
5. Ježek
6. Kostík
7. Mokrar
8. Žába

Sponzoři