Reportáže akcí

Seznam barev oddílu

Filtrování obsahu

28.11.2009 - 30.01.2010
logo
28.11.2009 - 30.01.2010
logo
logo
Zápis ze střediskové rady.
- Zkontrolovat adresy členy - časopis do 6 prosince
- Vánoční – sraz 16:20 na nádraží ve Svinově, 250,-Kč, jídlo, lampiony, ešusy, lžičky, Verča – prskavky, ubrousky, svíčka
- Divadlo: pohádky o zvířátkách a bajky
- Jestřábi 3.12. v 18:30
- Evropské dotace –
- OČK – Borůvka, Dape
- Libuše – seminář Hukvaldy
- Kešu – lakrosky, softbalové rukavice
- Veverák – sekera, rýč, hrábě, barbora, klín DOKLADY NA OKD DO 8.12.2009!!!!
Verča, Veverák, Vasil, Libuše, Depe, Markéta, Pavel, Míša, Šátek, Rony, Zelí, Kešu, Borůvka, Natan
Omluven: Pštros, Bob, Hejkal
20.11.2009 - 22.11.2009
logo
logo
Když jsme se konečně seši všichni v docela hojmém počtu, ukázali jsme sei všelijaké nástroje, které si kdo přinel. Holkám jsme pak řelki slova, ze kterých mají vymylet písničku s rytmem, a aby se zapojilo i vedení, které vystupovalo pod názvem Sličné slečny, tak jsem se k tomu hecli také a naše premiéra se vydařilá. Díky všem kteří společně se Štaflíkem a Špagetkou složili hezké písničky. Bylo to krásně ztrávené odpoledne.
13.11.2009 - 15.11.2009
Nahled
Tento rok jsme se vydali nedaleko za Kouty nad Desnou. Vyjeli jsme v pátek večer. Chata byla super, ale pro nás možná až moc velka. Z blízkého Šumperka dorazil i Bob. Účast: Depe, Borůvka, Zelí, Šátek, Placháč, Esík, Daňa, Hejkal, Kaktus, Veverák, Verča, Natan a Bob se synem. Páteční večer jsme věnovali povídání a promítání fotek a videí. V sobotu jsme pod vedením Boba vyrazili na blízké cvičné skály, na kterých jsme se někteří pořádně vyblbli. Večer se grilovalo maso, opět jsme kecali a trochu si zahráli. V neděli jsme si šli prohlédnout staré oddílové tábořiště a část se šla projít na Švýcarnu.

Další fotky z různých foťáků focené různými lidmi: zde
13.11.2009
logo
Nahled
Na výpravu jsme netradičně vyrazili v neděli. Zatímco v sobotu pršelo a počasí nebylo nic moc, v neděli bylo krásně, teploučko a sluníčko svítilo jako divé. Na nádraží se nás sešlo dvanáct. Vyrazili jsme z Krnova Cvilín na nedaleký vrch. U kostela jsme si zahráli vybíjenou. Pak jsme se přesunuli na zříceninu hradu Cvilín. Nejprve jsme si zahráli schovku po jednotlivcích a pak po družinách. Výsledky:
1. Bobři
2. Rysi
3. Jestřábi
4. Medvědi
Pak jsme si zahráli bojovku, ve které mohli nejlepší získat důkaz síly. Hledaly se symboly moudorsti. Pořadí:
1. Arašid 2 symboly
2. Karlos 2 symboly
3. Dája 1 symbol
4. Ryba 1 symbol
5. Pitris 1 symbol
6. Mikro 0 symbolů
7.-8. Fíkus, Kejml 0 symbolů
9. Vladez 0 symbolů
Hejkal, Kaktus a Natan bránili šiškama hrad zuby nehty. Boj byl neúprosný a tvrdý! Po bojovce jsme se přesunuli k rozhledně nad Úvalnem. Bohužel byla zavřená, a tak jsme si zašli na čaj do blízké restaurace.
06.11.2009
logo
Tělocvična a taky konečně zahájení celoroční hry... Sešli jsme se i v slušném počtu a tak nebyl problém, že první co nás čekalo bylo zahájení celoroční hry Ztracený kontinent(neboli Asie). A na začátek jsme se nejdřív snažili v rychlosti poznat aspoň názvy zemí, do kterých se snad v průběhu dostaneme - takže bylo naším úkolem se nejdřív dostat přes euroasijskou hranici, kde byl ovšem hlídač a poté nalézt vždy jednu ze 48 zemí a dostat ji zpět do Evropy, což nám ale taky vždy někdo ztěžoval, do toho plno dřepování a zmateného pobíhání.
A výherní pořadí:1.Barča, 2.Janča, 3.Ondra
Dále jsme si zahráli třeba riziko, molekuly a vybíjenou...

Fotky: http://43vlcata.rajce.idnes.cz/2009-11-06_Telocvicna/
logo
Středisková rada proběhla v klubovně. Zde si můžete přečíst zápis.


Züčastnili se: Keďa, Kešu, Verča, Vědec, Veverák, Dáňa, Špageta, Depe, Borůvka, Vasil, Míša, Šátek. Keďa + Kešu → lakrosky
Kešu se zeptá kláry na rukavice.
Nesedí redukce na datadisk.
? Natan nástěnka ? - další nástěnka Vlčata.
Veverák koupí Fisku – Největší !!!!
V+V koupí maso na chatu .. !!!
Příští radu domluvit jaké stolní hry být doneseny.
Další rada 3.12.2009
logo
Počasí nemilé,terén neschůdný,holky bojovnice... Počasí vypadalo už od rána nepříznivé,ale i přesto jsme se vydali vlakem do Kopřivnice.POočasí tam vypadalo úplně stejně jako v Ostravě,zamračeno,místy mrholilo a byla zima.Na nádraží jsme hledali cestu k prvnímu kroku směr Červený kámen a Jeníkovo sedlo.Podle našeho plánu měla trasa vést po zelené značce,ale na mapě byla červená.Vyšli jsme dloouhý kopec po asfaltové cestě,na něm jsme si dali pauzu na napití a pokračovali jsme dál.4asem se na obzoru objevila odbočka na turistickou trasu směr Jeníkovo sedlo.Ale v tom se cesta rozdvojila a na oba směry byla červenáý turistická značka.Zvolili jsme proto jeden směr,samozřejmě špatný.Jak jinak ze dvou možností že..Došli jsme až do Lichnova,tam jsme se poptali a celé jsme to museli obejít.Dostali jsme se na místo,kde jsme uhnuli z trasy a vydali se správným směrem.Cesta trvala asi 2 a půl hodiny,my bez oběda,no hrůza.Šli jsme cestou,kde vlevo bylo vysoko do kopce,vpravo hluboko z kopce,překážku nám tvořily popadané a polámané větve a stromy.To znamenalo,podlézání,přelézání,bláto,vodu,skrátka bojové podmínky.Jakmile se objevila cedule Jelínkovo sedlo,spadl nám všem kámen ze srdce.Konečně jsme byli na místě a nadešel čas oběda.Vasil rozdělal z mokrého dřeva oheň a holky vařily.Byla polívka z jednoho kotlíku.Jakmile jsme se najedli,uhasili oheň a poklidili,vydali jsme se směr Kopřivnice.Cestou jsme se stavili na zříceninu hraduŠostýn a spěchali jsme na vlak.Cesta do města už byla příjemnější,celá z kopce a asfalt.Na nádraží jsme došli brzo,tak jsme udělali etapovou hru,což znamenalo nechat si od náhodných lidí nakreslit prníkovou chaloupku.Vyhodnotili jsme a odjezd domů.

Sponzoři